GRAINGER ZUSAH5X25 O-Ring, 25 mm Inside Dia, 35 mm Outside Dia, 35 mm Actual Outside Dia, 25 PK | CQ3MLL 712P68
GRAINGER ZUSAH5X25 O-Ring, 25 mm Inside Dia, 35 mm Outside Dia
Item: CQ3MLLModel: ZUSAH5X25Cross Ref: 712P68
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 25 mm
Actual Outside Dia. 35 mm
Actual Width 5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 25 mm
Nominal Outside Dia. 35 mm