GRAINGER ZUSAH5X24 O-Ring, 24 mm Inside Dia, 34 mm Outside Dia, 34 mm Actual Outside Dia, 25 PK | CQ3GLL 712P65
GRAINGER ZUSAH5X24 O-Ring, 24 mm Inside Dia, 34 mm Outside Dia, 34 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3GLLModel: ZUSAH5X24Cross Ref: 712P65
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 24 mm
Actual Outside Dia. 34 mm
Actual Width 5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 24 mm
Nominal Outside Dia. 34 mm
Nominal Width 5 mm