GRAINGER ZUSAH5X190 O-Ring, 190 mm Inside Dia, 200 mm Outside Dia, 200 mm Actual Outside Dia, Black | CQ3FCA 712P51
GRAINGER ZUSAH5X190 O-Ring, 190 mm Inside Dia, 200 mm Outside Dia, Black
Item: CQ3FCAModel: ZUSAH5X190Cross Ref: 712P51
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 190 mm
Actual Outside Dia. 200 mm
Actual Width 5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 190 mm
Nominal Outside Dia. 200 mm
Nominal Width 5 mm