GRAINGER ZUSAH5X167 O-Ring, 167 mm Inside Dia, 177 mm Outside Dia, 177 mm Actual Outside Dia, Black | CQ3ERQ 712P44
GRAINGER ZUSAH5X167 O-Ring, 167 mm Inside Dia, 177 mm Outside Dia, Black
Item: CQ3ERQModel: ZUSAH5X167Cross Ref: 712P44
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 167 mm
Actual Outside Dia. 177 mm
Actual Width 5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 167 mm
Nominal Outside Dia. 177 mm
Nominal Width 5 mm