GRAINGER ZUSAH5X160 O-Ring, 160 mm Inside Dia, 170 mm Outside Dia, 170 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3EPV 712P42
GRAINGER ZUSAH5X160 O-Ring, 160 mm Inside Dia, 170 mm Outside Dia, 170 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3EPVModel: ZUSAH5X160Cross Ref: 712P42
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 160 mm
Actual Outside Dia. 170 mm
Actual Width 5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 160 mm
Nominal Outside Dia. 170 mm
Nominal Width 5 mm