GRAINGER ZUSAH5X155 O-Ring, 155 mm Inside Dia, 165 mm Outside Dia, 165 mm Actual Outside Dia, 2 PK | CQ3ELW 712P40
GRAINGER ZUSAH5X155 O-Ring, 155 mm Inside Dia, 165 mm Outside Dia, 165 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3ELWModel: ZUSAH5X155Cross Ref: 712P40
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 155 mm
Actual Outside Dia. 165 mm
Actual Width 5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 155 mm
Nominal Outside Dia. 165 mm