GRAINGER ZUSAH5X144 O-Ring, 144 mm Inside Dia, 154 mm Outside Dia, 154 mm Actual Outside Dia, Black | CQ3EEV 712P36
GRAINGER ZUSAH5X144 O-Ring, 144 mm Inside Dia, 154 mm Outside Dia, Black
Item: CQ3EEVModel: ZUSAH5X144Cross Ref: 712P36
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 144 mm
Actual Outside Dia. 154 mm
Actual Width 5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 144 mm
Nominal Outside Dia. 154 mm
Nominal Width 5 mm