GRAINGER ZUSAH4X88 O-Ring, 88 mm Inside Dia, 96 mm Outside Dia, 96 mm Actual Outside Dia, 10 PK | CQ3LHE 712N38
GRAINGER ZUSAH4X88 O-Ring, 88 mm Inside Dia, 96 mm Outside Dia
Item: CQ3LHEModel: ZUSAH4X88Cross Ref: 712N38
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 88 mm
Actual Outside Dia. 96 mm
Actual Width 4 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 4 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 88 mm
Nominal Outside Dia. 96 mm
Nominal Width 4 mm