GRAINGER ZUSAH4X76 O-Ring, 76 mm Inside Dia, 84 mm Outside Dia, 84 mm Actual Outside Dia, 10 PK | CQ3LAW 712N25
GRAINGER ZUSAH4X76 O-Ring, 76 mm Inside Dia, 84 mm Outside Dia
Item: CQ3LAWModel: ZUSAH4X76Cross Ref: 712N25
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 76 mm
Actual Outside Dia. 84 mm
Actual Width 4 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 4 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 76 mm
Nominal Outside Dia. 84 mm
Nominal Width 4 mm