GRAINGER ZUSAH4X305 O-Ring, 305 mm Inside Dia, 313 mm Outside Dia, 313 mm Actual Outside Dia, Black | CQ3HHJ 712M70
GRAINGER ZUSAH4X305 O-Ring, 305 mm Inside Dia, 313 mm Outside Dia, Black
Item: CQ3HHJModel: ZUSAH4X305Cross Ref: 712M70
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 305 mm
Actual Outside Dia. 313 mm
Actual Width 4 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 4 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 305 mm
Nominal Outside Dia. 313 mm
Nominal Width 4 mm