GRAINGER ZUSAH4X24 O-Ring, 24 mm Inside Dia, 32 mm Outside Dia, 32 mm Actual Outside Dia, 50 PK | CQ3GLJ 712M52
GRAINGER ZUSAH4X24 O-Ring, 24 mm Inside Dia, 32 mm Outside Dia, 32 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3GLJModel: ZUSAH4X24Cross Ref: 712M52
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 24 mm
Actual Outside Dia. 32 mm
Actual Width 4 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 4 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 24 mm
Nominal Outside Dia. 32 mm
Nominal Width 4 mm