GRAINGER ZUSAH4X130 O-Ring, 130 mm Inside Dia, 138 mm Outside Dia, 138 mm Actual Outside Dia, 2 PK | CQ3LZF 712M08
GRAINGER ZUSAH4X130 O-Ring, 130 mm Inside Dia, 138 mm Outside Dia
Item: CQ3LZFModel: ZUSAH4X130Cross Ref: 712M08
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 130 mm
Actual Outside Dia. 138 mm
Actual Width 4 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 4 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 130 mm
Nominal Outside Dia. 138 mm
Nominal Width 4 mm