GRAINGER ZUSAH3X94 O-Ring, 94 mm Inside Dia, 100 mm Outside Dia, 100 mm Actual Outside Dia, 15 PK | CQ3LMT 712L37
GRAINGER ZUSAH3X94 O-Ring, 94 mm Inside Dia, 100 mm Outside Dia, 100 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3LMTModel: ZUSAH3X94Cross Ref: 712L37
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 94 mm
Actual Outside Dia. 100 mm
Actual Width 3 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 94 mm
Nominal Outside Dia. 100 mm
Nominal Width 3 mm