GRAINGER ZUSAH3X47 O-Ring, 47 mm Inside Dia, 53 mm Outside Dia, 53 mm Actual Outside Dia, 25 PK | CQ3MLF 712K76
GRAINGER ZUSAH3X47 O-Ring, 47 mm Inside Dia, 53 mm Outside Dia, 53 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3MLFModel: ZUSAH3X47Cross Ref: 712K76
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 47 mm
Actual Outside Dia. 53 mm
Actual Width 3 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 47 mm
Nominal Outside Dia. 53 mm
Nominal Width 3 mm