GRAINGER ZUSAH3X37 O-Ring, 37 mm Inside Dia, 43 mm Outside Dia, 43 mm Actual Outside Dia, 25 PK | CQ3JCW 712K61
GRAINGER ZUSAH3X37 O-Ring, 37 mm Inside Dia, 43 mm Outside Dia, 43 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3JCWModel: ZUSAH3X37Cross Ref: 712K61
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 37 mm
Actual Outside Dia. 43 mm
Actual Width 3 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 37 mm
Nominal Outside Dia. 43 mm
Nominal Width 3 mm