GRAINGER ZUSAH3X33 O-Ring, 33 mm Inside Dia, 39 mm Outside Dia, 39 mm Actual Outside Dia, 25 PK | CQ3HPU 712K52
GRAINGER ZUSAH3X33 O-Ring, 33 mm Inside Dia, 39 mm Outside Dia, 39 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3HPUModel: ZUSAH3X33Cross Ref: 712K52
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 33 mm
Actual Outside Dia. 39 mm
Actual Width 3 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 33 mm
Nominal Outside Dia. 39 mm
Nominal Width 3 mm