GRAINGER ZUSAH3X24 O-Ring, 24 mm Inside Dia, 30 mm Outside Dia, 30 mm Actual Outside Dia, 50 PK | CQ3GLE 712K20
GRAINGER ZUSAH3X24 O-Ring, 24 mm Inside Dia, 30 mm Outside Dia, 30 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3GLEModel: ZUSAH3X24Cross Ref: 712K20
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 24 mm
Actual Outside Dia. 30 mm
Actual Width 3 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 24 mm
Nominal Outside Dia. 30 mm
Nominal Width 3 mm