GRAINGER ZUSAH3X17.5 O-Ring, 17.5 mm Inside Dia, 23.5 mm Outside Dia, 70 Shore A, Black, 50 PK | CQ3MEX 712J82
GRAINGER ZUSAH3X17.5 O-Ring, 17.5 mm Inside Dia, 23.5 mm Outside Dia, 70 Shore A, Black
Item: CQ3MEXModel: ZUSAH3X17.5Cross Ref: 712J82
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 17.5 mm
Actual Outside Dia. 23.5 mm
Actual Width 3 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 17.5 mm
Nominal Outside Dia. 23.5 mm
Nominal Width 3 mm