GRAINGER ZUSAH3X165 O-Ring, 165 mm Inside Dia, 171 mm Outside Dia, 171 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3MQM 712J79
GRAINGER ZUSAH3X165 O-Ring, 165 mm Inside Dia, 171 mm Outside Dia
Item: CQ3MQMModel: ZUSAH3X165Cross Ref: 712J79
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 165 mm
Actual Outside Dia. 171 mm
Actual Width 3 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 165 mm
Nominal Outside Dia. 171 mm
Nominal Width 3 mm