GRAINGER ZUSAH3X149.5 O-Ring, 149.5 mm Inside Dia, 155.5 mm Outside Dia, 70 Shore A, Black, 5 PK | CQ3EHB 712J65
GRAINGER ZUSAH3X149.5 O-Ring, 149.5 mm Inside Dia, 155.5 mm Outside Dia, 70 Shore A, Black
Item: CQ3EHBModel: ZUSAH3X149.5Cross Ref: 712J65
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 149.5 mm
Actual Outside Dia. 155.5 mm
Actual Width 3 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 149.5 mm
Nominal Outside Dia. 155.5 mm
Nominal Width 3 mm