GRAINGER ZUSAH3X145 O-Ring, 145 mm Inside Dia, 151 mm Outside Dia, 151 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3EFF 712J62
GRAINGER ZUSAH3X145 O-Ring, 145 mm Inside Dia, 151 mm Outside Dia, 151 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3EFFModel: ZUSAH3X145Cross Ref: 712J62
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 145 mm
Actual Outside Dia. 151 mm
Actual Width 3 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 145 mm
Nominal Outside Dia. 151 mm
Nominal Width 3 mm