GRAINGER ZUSAH3X132 O-Ring, 132 mm Inside Dia, 138 mm Outside Dia, 138 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3DYE 712J49
GRAINGER ZUSAH3X132 O-Ring, 132 mm Inside Dia, 138 mm Outside Dia
Item: CQ3DYEModel: ZUSAH3X132Cross Ref: 712J49
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 132 mm
Actual Outside Dia. 138 mm
Actual Width 3 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 132 mm
Nominal Outside Dia. 138 mm
Nominal Width 3 mm