GRAINGER ZUSAH3X126 O-Ring, 126 mm Inside Dia, 132 mm Outside Dia, 132 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3DTD 712J42
GRAINGER ZUSAH3X126 O-Ring, 126 mm Inside Dia, 132 mm Outside Dia, 132 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3DTDModel: ZUSAH3X126Cross Ref: 712J42
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 126 mm
Actual Outside Dia. 132 mm
Actual Width 3 mm
Durometer Rating Medium Hard
Metal Detectable No
Nominal Inside Dia. 126 mm
Nominal Outside Dia. 132 mm
Nominal Width 3 mm