GRAINGER ZUSAH3X110 O-Ring, 110 mm Inside Dia, 116 mm Outside Dia, 116 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3LUD 712J22
GRAINGER ZUSAH3X110 O-Ring, 110 mm Inside Dia, 116 mm Outside Dia, 116 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3LUDModel: ZUSAH3X110Cross Ref: 712J22
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 110 mm
Actual Outside Dia. 116 mm
Actual Width 3 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 110 mm
Nominal Outside Dia. 116 mm
Nominal Width 3 mm