GRAINGER ZUSAH3.5X9 O-Ring, 9 mm Inside Dia, 16 mm Outside Dia, 16 mm Actual Outside Dia, 100 PK | CQ3LJU 712H88
GRAINGER ZUSAH3.5X9 O-Ring, 9 mm Inside Dia, 16 mm Outside Dia
Item: CQ3LJUModel: ZUSAH3.5X9Cross Ref: 712H88
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 9 mm
Actual Outside Dia. 16 mm
Actual Width 3.5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 9 mm
Nominal Outside Dia. 16 mm
Nominal Width 3.5 mm