GRAINGER ZUSAH3.5X5 O-Ring, 5 mm Inside Dia, 12 mm Outside Dia, 12 mm Actual Outside Dia, 25 PK | CQ3KBY 712H49
GRAINGER ZUSAH3.5X5 O-Ring, 5 mm Inside Dia, 12 mm Outside Dia
Item: CQ3KBYModel: ZUSAH3.5X5Cross Ref: 712H49
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 5 mm
Actual Outside Dia. 12 mm
Actual Width 3.5 mm
Durometer Rating Medium Hard
Metal Detectable No
Nominal Inside Dia. 5 mm
Nominal Outside Dia. 12 mm
Nominal Width 3.5 mm