GRAINGER ZUSAH3.5X35 O-Ring, 35 mm Inside Dia, 42 mm Outside Dia, 42 mm Actual Outside Dia, 25 PK | CQ3HYD 712H21
GRAINGER ZUSAH3.5X35 O-Ring, 35 mm Inside Dia, 42 mm Outside Dia, 42 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3HYDModel: ZUSAH3.5X35Cross Ref: 712H21
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 35 mm
Actual Outside Dia. 42 mm
Actual Width 3.5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 35 mm
Nominal Outside Dia. 42 mm
Nominal Width 3.5 mm