GRAINGER ZUSAH3.5X193 O-Ring, 193 mm Inside Dia, 200 mm Outside Dia, 200 mm Actual Outside Dia, Black | CQ3FCE 712G89
GRAINGER ZUSAH3.5X193 O-Ring, 193 mm Inside Dia, 200 mm Outside Dia, Black
Item: CQ3FCEModel: ZUSAH3.5X193Cross Ref: 712G89
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 193 mm
Actual Outside Dia. 200 mm
Actual Width 3.5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 193 mm
Nominal Outside Dia. 200 mm
Nominal Width 3.5 mm