GRAINGER ZUSAH3.5X122 O-Ring, 122 mm Inside Dia, 129 mm Outside Dia, 129 mm Actual Outside Dia, 2 PK | CQ3DPY 712G73
GRAINGER ZUSAH3.5X122 O-Ring, 122 mm Inside Dia, 129 mm Outside Dia, 129 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3DPYModel: ZUSAH3.5X122Cross Ref: 712G73
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 122 mm
Actual Outside Dia. 129 mm
Actual Width 3.5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 122 mm
Nominal Outside Dia. 129 mm
Nominal Width 3.5 mm