GRAINGER ZUSAH3.5X112 O-Ring, 112 mm Inside Dia, 119 mm Outside Dia, 119 mm Actual Outside Dia, 10 PK | CQ3DBU 712G69
GRAINGER ZUSAH3.5X112 O-Ring, 112 mm Inside Dia, 119 mm Outside Dia
Item: CQ3DBUModel: ZUSAH3.5X112Cross Ref: 712G69
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 112 mm
Actual Outside Dia. 119 mm
Actual Width 3.5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 112 mm
Nominal Outside Dia. 119 mm
Nominal Width 3.5 mm