GRAINGER ZUSAH3.5X109 O-Ring, 109 mm Inside Dia, 116 mm Outside Dia, 116 mm Actual Outside Dia, 2 PK | CQ3CWF 712G66
GRAINGER ZUSAH3.5X109 O-Ring, 109 mm Inside Dia, 116 mm Outside Dia, 116 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3CWFModel: ZUSAH3.5X109Cross Ref: 712G66
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 109 mm
Actual Outside Dia. 116 mm
Actual Width 3.5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 109 mm
Nominal Outside Dia. 116 mm
Nominal Width 3.5 mm