GRAINGER ZUSAH2X86 O-Ring, 86 mm Inside Dia, 90 mm Outside Dia, 90 mm Actual Outside Dia, 10 PK | CQ3LWE 712G08
GRAINGER ZUSAH2X86 O-Ring, 86 mm Inside Dia, 90 mm Outside Dia, 90 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3LWEModel: ZUSAH2X86Cross Ref: 712G08
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 86 mm
Actual Outside Dia. 90 mm
Actual Width 2 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 2 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 86 mm
Nominal Outside Dia. 90 mm
Nominal Width 2 mm