GRAINGER ZUSAH2X60 O-Ring, 60 mm Inside Dia, 64 mm Outside Dia, 64 mm Actual Outside Dia, 25 PK | CQ3KNZ 712F77
GRAINGER ZUSAH2X60 O-Ring, 60 mm Inside Dia, 64 mm Outside Dia, 64 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3KNZModel: ZUSAH2X60Cross Ref: 712F77
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 60 mm
Actual Outside Dia. 64 mm
Actual Width 2 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 2 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 60 mm
Nominal Outside Dia. 64 mm
Nominal Width 2 mm