GRAINGER ZUSAH2X32.5 O-Ring, 32.5 mm Inside Dia, 36.5 mm Outside Dia, 70 Shore A, Black, 10 PK | CQ3HLX 712F36
GRAINGER ZUSAH2X32.5 O-Ring, 32.5 mm Inside Dia, 36.5 mm Outside Dia, 70 Shore A, Black
Item: CQ3HLXModel: ZUSAH2X32.5Cross Ref: 712F36
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 32.5 mm
Actual Outside Dia. 36.5 mm
Actual Width 2 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 2 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 32.5 mm
Nominal Outside Dia. 36.5 mm
Nominal Width 2 mm