GRAINGER ZUSAH2X109 O-Ring, 109 mm Inside Dia, 113 mm Outside Dia, 113 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3CWD 712D67
GRAINGER ZUSAH2X109 O-Ring, 109 mm Inside Dia, 113 mm Outside Dia
Item: CQ3CWDModel: ZUSAH2X109Cross Ref: 712D67
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 109 mm
Actual Outside Dia. 113 mm
Actual Width 2 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 2 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 109 mm
Nominal Outside Dia. 113 mm
Nominal Width 2 mm