GRAINGER ZUSAH2.5X6 O-Ring, 6 mm Inside Dia, 11 mm Outside Dia, 11 mm Actual Outside Dia, 100 PK | CQ3KMB 712D12
GRAINGER ZUSAH2.5X6 O-Ring, 6 mm Inside Dia, 11 mm Outside Dia
Item: CQ3KMBModel: ZUSAH2.5X6Cross Ref: 712D12
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 6 mm
Actual Outside Dia. 11 mm
Actual Width 2.5 mm
Durometer Rating Medium Hard
Metal Detectable No
Nominal Inside Dia. 6 mm
Nominal Outside Dia. 11 mm
Nominal Width 2.5 mm