GRAINGER ZUSAH2.5X47 O-Ring, 47 mm Inside Dia, 52 mm Outside Dia, 52 mm Actual Outside Dia, 50 PK | CQ3JZF 712C97
GRAINGER ZUSAH2.5X47 O-Ring, 47 mm Inside Dia, 52 mm Outside Dia, 52 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3JZFModel: ZUSAH2.5X47Cross Ref: 712C97
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 47 mm
Actual Outside Dia. 52 mm
Actual Width 2.5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 2.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 47 mm
Nominal Outside Dia. 52 mm
Nominal Width 2.5 mm