GRAINGER ZUSAH2.5X13 O-Ring, 13 mm Inside Dia, 18 mm Outside Dia, 18 mm Actual Outside Dia, 100 PK | CQ3DVY 712C43
GRAINGER ZUSAH2.5X13 O-Ring, 13 mm Inside Dia, 18 mm Outside Dia
Item: CQ3DVYModel: ZUSAH2.5X13Cross Ref: 712C43
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 13 mm
Actual Outside Dia. 18 mm
Actual Width 2.5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 2.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 13 mm
Nominal Outside Dia. 18 mm
Nominal Width 2.5 mm