GRAINGER ZUSAH2.5X127 O-Ring, 127 mm Inside Dia, 132 mm Outside Dia, 132 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3LRL 712C42
GRAINGER ZUSAH2.5X127 O-Ring, 127 mm Inside Dia, 132 mm Outside Dia, 132 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3LRLModel: ZUSAH2.5X127Cross Ref: 712C42
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 127 mm
Actual Outside Dia. 132 mm
Actual Width 2.5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 2.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 127 mm
Nominal Outside Dia. 132 mm
Nominal Width 2.5 mm