GRAINGER ZUSAH2.5X105 O-Ring, 105 mm Inside Dia, 110 mm Outside Dia, 110 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3CTU 712C32
GRAINGER ZUSAH2.5X105 O-Ring, 105 mm Inside Dia, 110 mm Outside Dia, 110 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3CTUModel: ZUSAH2.5X105Cross Ref: 712C32
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 105 mm
Actual Outside Dia. 110 mm
Actual Width 2.5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 2.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 105 mm
Nominal Outside Dia. 110 mm
Nominal Width 2.5 mm