GRAINGER ZUSAH1X5.5 O-Ring, 5.5 mm Inside Dia, 7.5 mm Outside Dia, 7.5 mm Actual Outside Dia, 50 PK | CQ3KDB 712A35
GRAINGER ZUSAH1X5.5 O-Ring, 5.5 mm Inside Dia, 7.5 mm Outside Dia
Item: CQ3KDBModel: ZUSAH1X5.5Cross Ref: 712A35
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 5.5 mm
Actual Outside Dia. 7.5 mm
Actual Width 1 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 1 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 5.5 mm
Nominal Outside Dia. 7.5 mm
Nominal Width 1 mm