GRAINGER ZUSAH1X21.5 O-Ring, 21.5 mm Inside Dia, 23.5 mm Outside Dia, 70 Shore A, Black, 50 PK | CQ3FLQ 712A03
GRAINGER ZUSAH1X21.5 O-Ring, 21.5 mm Inside Dia, 23.5 mm Outside Dia, 70 Shore A, Black
Item: CQ3FLQModel: ZUSAH1X21.5Cross Ref: 712A03
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 21.5 mm
Actual Outside Dia. 23.5 mm
Actual Width 1 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 1 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 21.5 mm
Nominal Outside Dia. 23.5 mm
Nominal Width 1 mm