GRAINGER ZUSAH1X1.8 O-Ring, 1.8 mm Inside Dia, 3.8 mm Outside Dia, 3.8 mm Actual Outside Dia, 50 PK | CQ3CNB 711Z74
GRAINGER ZUSAH1X1.8 O-Ring, 1.8 mm Inside Dia, 3.8 mm Outside Dia, 3.8 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3CNBModel: ZUSAH1X1.8Cross Ref: 711Z74
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 1.8 mm
Actual Outside Dia. 3.8 mm
Actual Width 1 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 1 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 1.8 mm
Nominal Outside Dia. 3.8 mm
Nominal Width 1 mm