GRAINGER ZUSAH1.5X17 O-Ring, 17 mm Inside Dia, 20 mm Outside Dia, 20 mm Actual Outside Dia, 100 PK | CQ3ETQ 711Y08
GRAINGER ZUSAH1.5X17 O-Ring, 17 mm Inside Dia, 20 mm Outside Dia
Item: CQ3ETQModel: ZUSAH1.5X17Cross Ref: 711Y08
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 17 mm
Actual Outside Dia. 20 mm
Actual Width 1.5 mm
Durometer Rating Medium Hard
Metal Detectable No
Nominal Inside Dia. 17 mm
Nominal Outside Dia. 20 mm
Nominal Width 1.5 mm