GRAINGER ZUSAH1.2X9 O-Ring, 9 mm Inside Dia, 11.4 mm Outside Dia, 11.4 mm Actual Outside Dia, 50 PK | CQ3LHU 711X84
GRAINGER ZUSAH1.2X9 O-Ring, 9 mm Inside Dia, 11.4 mm Outside Dia, 11.4 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3LHUModel: ZUSAH1.2X9Cross Ref: 711X84
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 9 mm
Actual Outside Dia. 11.4 mm
Actual Width 1.2 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 1.2 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 9 mm
Nominal Outside Dia. 11.4 mm
Nominal Width 1.2 mm