Item: CQ2FEZModel: V-PAD-I-36-YCross Ref: 45XD62
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Column Protector
Color Yellow
Column Protector Material Vinyl
Fits Column Shape I Beam
Fits Column Size 6"
Overall Height 36"
Overall Thickness 3 1/2"
Overall Width 12"