GRAINGER M38801.030.0795 O-Ring, 79.5 mm Inside Dia, 85.5 mm Outside Dia, 85.5 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3MGR 41KX51
GRAINGER M38801.030.0795 O-Ring, 79.5 mm Inside Dia, 85.5 mm Outside Dia
Item: CQ3MGRModel: M38801.030.0795Cross Ref: 41KX51
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 79.5 mm
Actual Outside Dia. 85.5 mm
Actual Width 3 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3 mm
Metal Detectable Not Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 79.5 mm
Nominal Outside Dia. 85.5 mm
Nominal Width 3 mm