GRAINGER M38801.025.0270 O-Ring, 27 mm Inside Dia, 32 mm Outside Dia, 32 mm Actual Outside Dia, 10 PK | CQ3LRF 41KW79
GRAINGER M38801.025.0270 O-Ring, 27 mm Inside Dia, 32 mm Outside Dia, 32 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3LRFModel: M38801.025.0270Cross Ref: 41KW79
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 27 mm
Actual Outside Dia. 32 mm
Actual Width 2.5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 2.5 mm
Metal Detectable Not Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 27 mm
Nominal Outside Dia. 32 mm
Nominal Width 2.5 mm