GENERAL ELECTRIC TQD22200WL Circuit Breaker, Feed-thru, 200 A, 240 VAC
Product Specifications:
| Item | Circuit Breaker |
| Aic Rating | 10 kAIC @ 240V |
| Frame Type | TQD |
| Number Of Poles | 2 |
| Voltage | 240V |