GENERAL ELECTRIC THFK236125WL Molded Case Circuit Breaker, 3P, 25kAIC at 480V, 3 Phase
Product Specifications:
| Item | Miniature Circuit Breaker |
| Amps | 125A |
| Frame Type | TFK |
| Number Of Poles | 3 |
| Voltage | 600V AC |